• Pagrindinis |
  • kita |
  • 8 1 šviesolaidžio (FTTH) Įrankių Rinkinys su FC-6S Pluošto Cleaver ir 1 MW Vaizdo Gedimų Lokatorius Striptizo CFS-2 Alkoholio butelis

8 1 šviesolaidžio (FTTH) Įrankių Rinkinys su FC-6S Pluošto Cleaver ir 1 MW Vaizdo Gedimų Lokatorius Striptizo CFS-2 Alkoholio butelis

  • (7 Atsiliepimai)
Yra sandėlyje

Žymos: rinkinys cool, rinkinys mėginys, rinkinys fm, Pigiai komplektas cool, Aukštos Kokybės rinkinio mėginys, Kinijos rinkinys fm Tiekėjų.

  • Pakuotės Dydis: 25cm x 21cm x 10cm (9.84in x 8.27in x 3.94in)
  • Pakuotės Svoris: 1.0kg (2.20lb.)
  • Įrenginio Tipas: gabalas
€45.32 €42.14

Paketas apima

1 x 5KM Vaizdo Gedimų Lokatorius

1 x Pluoštas Cleaver FC-6S

1 x CLAUSS Optinio tinklo Skirstytuvo/Modelis: CFS-2

1 x Optinio Pluošto Nuėmimo Įrankis

1 x " Black Atlikti Maišelis

1 x švarus popieriaus

1 x Alkoholio butelis

1 xFixed geležinkelių ilgis


  • Modelio Numeris: FTTH-12

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Parašykite savo atsiliepimą!:

Pavadinimas:

El.paštas:

Panašūs produktai

1 CH Vaizdo Optinio Pluošto Media Konverteriai -1 BNC Siųstuvas, Imtuvo RS485 Duomenų Vienos rūšies 20Km VAIZDO Stebėjimo sistema. 1 Kanalo Vaizdo Optinio Pluošto Keitikliai su RS485 duomenų -1Pair Aukštos Kokybės / Didelio Našumo / Factory Wholsales kainą. MTBF ( Vidutinis Laikas Tarp Nepakankamumas ) Virš 100 000 valandų, Pirkti Su Pasitikėjimu! Numatytasis laivo vieno režimo (0~20Km) versija. multi-mode (0~2Km) galima
€49.44 €46.97
20mW 20km vaizdo gedimų lokatorius lazerio pluošto kabelių testeris Įranga FTTH skaiduls regos įrankiai Produkto parametrai: Tipas: 20mW Bangos ilgis: 650nm ± 20nm Išėjimo galia: Daugiau nei 20mw Dinaminis Atstumas: Mažiau nei 20km Jungtis: 2,5 mm Universalus commector Pakuotės Dydis: 210*73*30mm Svoris: 120g Maitinimas: AA*2(nepridedami) Veiklos
€10.55
KELUSHI 30mw Mini Optinio Pluošto raudona lazerio šviesos Regėjimo Gedimų Lokatorius Kabelių Testeris Testavimo Įrankis su 2,5 mm SC/FC jungtis FTTH 30mw Optinio Pluošto Vaizdo Gedimų Lokatorius, 20~30KM Mini 2,5 mm jungtis(SC/FC/ST) 1310 ,1550nm RTG Pluošto Optiniai Testeris FTTH Savybės: 2.5 mm universali jungtis, skirta 1,25 mm jungtys, FC (Vyras)-LC (Moterų) konverteris gali būti pateikti prašymus. Veikia arba nuolatinė (CW arba Impulsiniai Pastovi išėjimo
€14.40