• Pagrindinis |
  • Kabeliai & Jungtys |
  • USB 3.0 Male A USB3.0 metų Moteris ESU, KAD AF Pratęsimo Duomenų Sinchronizavimo Kabelis Laido Adapteris Jungtis, 0.3 m, 0.6 m 1m 1,5 m 3m nemokamai dhipping

USB 3.0 Male A USB3.0 metų Moteris ESU, KAD AF Pratęsimo Duomenų Sinchronizavimo Kabelis Laido Adapteris Jungtis, 0.3 m, 0.6 m 1m 1,5 m 3m nemokamai dhipping

  • (2 Atsiliepimai)
Yra sandėlyje

Žymos: USB 3.0 male, USB 3.0, Kabelio Adapteris, Pigūs usb 3.0 male, Aukštos Kokybės usb 3.0, Kinija kabelio adapteris Tiekėjų.

  • Pakuotės Dydis: 18cm x 15cm x 3cm (7.09in x 5.91in x 1.18in)
  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Svoris: 0.28kg (0.62lb.)
€2.35 €2.16

Techniniai duomenys:

1. Vielos specifikacijos: 2725 (28 AWG / 1 p + D + AL + M) * 2 + 28 AWG / 1 p + 24 AWG / 2 c + AL + D + B (AL - MG) 0.12/6/16 OD = 6,0 mm

2. Spalva: mėlyna

4. Medžiaga: Aukšto grynumo deguonies nemokamai vario + PVC (aplinkos apsauga)

5. Ilgis : 0,3 m 0,6 m, 1,0 m 1,5 m 1,8 m 3,0 m 5,0 mFeatures

1. super greitis iki 5Gbps 10× greičiau nei USB 2.0 Versija

2, Suderinama su USB 1.0, 1.1, 2.0 ir 3.0

3, Parama plug and play, palaiko hot plug

4.Paramos dvipusis duomenų perdavimas tuo pačiu metu

5,PVC daugiau liejimo užtikrinti gyvenime klaidų, duomenų persiuntimui.

6,Dvigubo ekranavimo gali gerokai sumažinti elektromagnetinių ir radijo trukdžių ir užtikrina patikimą duomenų perdavimą.

7,Leidžia jums praplėsti atstumą tarp jūsų USB prietaisai ir USB hub arba kompiuteryje.

8, tinka sujungti asmeninių kompiuterių ir spausdintuvų, skenerių, pelę, klaviatūrą, išorinį kietąjį diską, skaitmeninis fotoaparatas, web kamera, STEBULĖS,ir išmanųjį telefoną, kitų USB įrenginių.


  • Kabelio ilgis: 30 cm, 60 cm, 100cm, 150cm, 180cm, 300cm
  • Tipas: USB Kabeliai
  • Pakuotė: Taip
  • Modelio Numeris: 011
  • Prekės Pavadinimas: CY
  • Produktų Statusas: Sandėlyje

Atsiliepimai

Parašyti atsiliepimą

Parašykite savo atsiliepimą!:

Pavadinimas:

El.paštas:

Panašūs produktai

NASTAKO 10/50PCS Cat7 RJ45 Jungtis Kačių 7 Kristalų Kištukas Ekranuotas FTP RJ45 Modulinis Jungtys Cat7 Tinklo "Ethernet" Kabelio, 1,5 MM Produkto Imformation Prekės ženklas NASTAKO Pavadinimas RJ45 Cat 7 Ekranuoti Jungtis Medžiaga Vario + KOMPIUTERIS + Nickelage Metalo žetonų 3 Šakės ir paauksuoti Prašymas Vidinis vielos OT max. Φ1.50mm Suderinama su Kačių 7 STP
€13.18 €11.86
(2vnt/lot) SC-SC Singlemode OS2 Optinio Pluošto Kabelio Patch Cord, Duplex, 1m iki 10m Mes esame parduoti čia: 2vnt / pak PK SC duplex Singlemode OS2 Pluošto klasė: OS2 Singlemode 9/125µ Kabelio tipas: Duplex (2x šerdys + 2x SC jungtis + 2x SC jungtis) Įterpties nuostoliai: Grįžti nuostolių: > 50 dB Lenkų tipas: PC Kabelio spalva: Geltona Kabelio
€7.42
Naujas Lcd Kabelis Lenovo Thinkpad S1 Jogos 04X6459 Lcd Lvds Laido ZIPS1 DC02C006400 100% visiškai Naujas Ir originalus, Aukštos Kokybės, Kaip su nuotrauka Prašome patikrinti tiek modelį ir nuotrauką prieš pirkimo ePacket / Marchedeprovence.lt Standartinis Pristatymas Stebėjimo --- Marchedeprovence.lt Standartinis Pristatymas Stebėjimo --- numatytasis siuntos kiekis yra 1PCS, ir nuotrauka yra priekiniai
€5.77