Originali Nauja Nemokamas Pristatymas Asus Eee PC 1008HA 1008P Serijos 10.1" LCD Kabelis PN 1422-00NR000

  • (1 Atsiliepimai)
Yra sandėlyje

Žymos: LCD Kabelis, kabelis kompiuteriui, kabelių, Pigūs lcd kabelis, Aukštos Kokybės kabelis pc, Kinijos kabelis Tiekėjų.

  • Įrenginio Tipas: gabalas
  • Pakuotės Svoris: 0.08kg (0.18lb.)
  • Pakuotės Dydis: 10cm x 5cm x 5cm (3.94in x 1.97in x 1.97in)
€5.77 €5.48

Originali Nauja Nemokamas Pristatymas Asus Eee PC 1008HA 1008P Serijos 10.1" LCD Kabelis PN 1422-00NR000

MOKĖJIMO

Mes priimame mokėjimus per T/T", "Western Union", "MoneyGram", sąlyginio DEPONAVIMO ir pan....

Mes galime priimti geriausią pasiūlymą, jei perkate daugiau nei 10 vienetų vieną užsakymą ir susisiekite su mumis!

Mes pasiliekame teisę anuliuoti jo užsakymą, jei nemoka arba susisiekite su mumis mokėjimo per 3 dienas po užsakymo.

Prašome nedvejodami kreipkitės į mus jeigu turite klausimų dėl apmokėjimo. Mes išspręsti jūsų klausimus kuo greičiau!(išskyrus Sun.&dauguma nacionalinių švenčių.)^_^

VEŽIMAS

Mes galime išsiųsti į visame pasaulyje!

Visi sklypai bus pažymėtas kaip "Dovana".

Mes negalime prisiimti jokios atsakomybės už bet kokį užsakymą ar atidėti mokesčių.(mūsų kaina dosen ' t būti jokių tarifų ar kitų mokesčių.Jei turite klausimų,prašome susisiekti vietos muitinės prieš perkant.thx!)

Visi daiktai bus išsiųsti per 1-3 darbo dienas, gavus apmokėjimą (išskyrus atvejus, Šeštadienis. & Saulės.&dauguma valstybinių švenčių).^_^

instrukcijos:sistemos numatytuosius china post", jei norite jį pakeisti , jūs galite susisiekti su mumis,duok man e-mail,Jūs gausite atsakymą į pirmąją vietą

PRAŠOME NESIJAUDINKITE APIE MŪSŲ PAKUOTĖS~

Laivybos Laikas:

MUMS/UK/Kanada/Australija:7-15 darbo dienų.

Į Aisa/Europą:7-30 darbo dienų.

Į kitas šalis:7-60 darbo dienų.

Maloniai priminimas: kartais tarptautinio pristatymo yra labai priklausė nuo teikiančios įmonės ir vietos muitinės ir (arba) muitai. Jei nenorite gauti jūsų prekė laiku, prašau susisiekite su mumis iš karto dėl papildomos pagalbos. Dėkojame už jūsų supratimą.^_^

GRĄŽINIMO POLITIKA

Jei kokybės, jūsų pirkimo neatitinka jūsų lūkesčių ar jūsų pasitenkinimą, prašome susisiekti su mumis per 7 dienas nuo gavimo elementą,mes pakeisti nauju arba grąžinti pinigus, jei stock out.( mes grąžinsime jums ne prekės kaina, gavęs grąžinama prekė.)^_^

ATSILIEPIMAI

Klientų pasitenkinimas yra labai svarbus mums ir mūsų atsiliepimų reitingas atspindi tai pasitenkinimas.Taigi,jei jūs patenkinti mūsų produktais ir paslaugomis,prašome palikti mums teigiamų atsiliepimų ir 5 žvaigždučių DSR.thx!^_^

Tačiau, jei jūsų prekės neatėjo arba yra ne taip, kaip aprašyta,prašome susisiekti su mumis pirmas!Duokite mums galimybę suteikti patenkintas sprendimas, prašome!Mes stengiamės, kad atitiktų jūsų poreikius!(mes pasistengsime atsakyti jums per 24 valandas


  • Pakuotė: Taip
  • Modelio Numeris: Eee PC 1008HA 1008P
  • Prekės Pavadinimas: TSZPY
  • Produktų Statusas: Sandėlyje
  • Kabelio ilgis: Kita
  • NAUJAS: Už ASUS
  • Tipas: kabelis

Atsiliepimai

Eden Hazard 19o7
2017-11-12
5/5
Flex is working, thank you

Parašyti atsiliepimą

Parašykite savo atsiliepimą!:

Pavadinimas:

El.paštas:

Panašūs produktai

Už NVIDIA, AMD ATI Vaizdo Grafikos plokštė HDMI+DVI Plėtra Pilno Aukščio Laikiklis Už NVIDIA, AMD ATI Vaizdo Grafikos plokštė HDMI+DVI Plėtra Pilno Aukščio Laikiklis Aprašymas: Visiškai Naujas! Ne Restauruotas! Ne Ištraukė! Ne Naudojama! 4.75 (120mm) Visas Aukštis Išplėtimo Lizdas-Laikiklis, skirtas nVIDIA AMD/ATI Darbalaukio Vaizdo Grafikos plokštė Remti,
€1.30 €1.05
(2vnt/lot) SC-SC Singlemode OS2 Optinio Pluošto Kabelio Patch Cord, Duplex, 1m iki 10m Mes esame parduoti čia: 2vnt / pak PK SC duplex Singlemode OS2 Pluošto klasė: OS2 Singlemode 9/125µ Kabelio tipas: Duplex (2x šerdys + 2x SC jungtis + 2x SC jungtis) Įterpties nuostoliai: Grįžti nuostolių: > 50 dB Lenkų tipas: PC Kabelio spalva: Geltona Kabelio
€7.42
24pin SSD Juostelės kabelis ASUS G750 Serija ( 24*80*0.5 - A ) Specifikacija: Ilgis : 80mm Atstumas : 0.5 pin numeris : 24pin Laidas plotis : ≈12mm Jungtis: A( Ant tos pačios pusės - averse kryptimi ) pakuotę įeina : lankstus kabelis x 1 vnt Jei jums reikia kitos specifikacijos juostelės kabelis, prašome susisiekti su mumis! Tarptautinės Pirkėjo Prašome atkreipti Dėmesį: Importo
€4.94